Aces SA
pēdējā brīdī:
  • Laipni aicinām iepazīties ar informāciju par biogāzes attīrīšanu.
  • Aicinām iepazīties ar mūsu HDPE filtru piedāvājumu
  • Filtri Ferrotex – jau ACES SA piedāvājumā
  • Ogles SORBOTECH – pārbaudiet mūsu plašo produkt

aprēķināt spiediena kritumu

gaisa plūsma
 m3/h
ogles slāņa izmēri
garums:
 m
platums:
 m
biezums:
 m
vai
rādiuss:
 m
augstums:
 m
ogles tips un izmērs
rezultāts:
 kPa/m

Ogles Sorbotech

           Akmeņu, kokosa, koka un impregnētas aktīvās ogles. Atkarībā no vajadzībām granulētās, presētās un pulverveidīgās. Aicinām iepazīties ar SORBOTECH produktu līniju - augstākās kvalitātes ogles.

Lai sasniegtu labāko tehnoloģisko rezultātu ir nepieciešams izmantot atbilstošu aktīvo ogli ar specifiskām īpašībām. Ar plašo SORBOTECH produktu klāstu ACES SA var Jums nodrošināt aktīvo ogli, kas atbilst visām Jūsu tehnoloģiskajām prasībām. Esat laipni aicināti iepazīties ar mūsu galvenajiem produktiem.

GRANULĒTĀS OGLES

Granulētā aktīvā ogle

Granulētā aktīvā ogle

SORBOTECH LG 95 – bitumena aktīvā ogle no granulām ar lieliskām sorbcijas īpašībām. Galvenokārt tiek izmantota šķidrumu, tostarp, dzeramā ūdens, notekūdeņu vai ražošanas šķīdumu (piem. amīnu šķīdumu) attīrīšanai. Produktam ir Valsts higiēnas institūta (PZH) sertifikāts.

SORBOTECH LG 85 – granulētā bitumena aktīvā ogle ar standarta sorbcijas īpašībām. Tiek izmantota šķidrumu attīrīšanai. Ideāli piemērota sadzīves ūdens filtriem. Produktam ir Valsts higiēnas institūta (PZH) sertifikāts.

SORBOTECH LGCO 100 – granulētā aktīvā ogle no kokosriekstu čaumalām. Ļoti augstas sorbcijas īpašības un liela mikroporu virsma. Ogle galvenokārt tiek izmantota šķidrumu, tostarp dzeramā ūdens un alkohola attīrīšanai. Pateicoties augstai izturībai ir ieteicama dzeramā ūdens attīrīšanas iekārtām ar reģenerācijas iespēju. Produktam ir Valsts higiēnas institūta (PZH) sertifikāts.

SORBOTECH LGCO 85 – granulētā ogle no kokosriekstu čaumalām ar standarta sorbcijas īpašībām. Tiek izmantota šķidrumu, tostarp dzeramā ūdens un alkoholu attīrīšanai. Produktam ir Valsts higiēnas institūta (PZH) sertifikāts.

SORBOTECH GGCO 105 – granulētā ogle no kokosriekstu čaumalām ar ļoti augstām sorbcijas īpašībām. Pateicoties savai granulācijai ( 2,36 - 4,75 mm ) galvenokārt tiek izmantota gāzu attīrīšanai, piem. dezodorācijas procesos. Produktam ir Valsts higiēnas institūta (PZH) sertifikāts.

SORBOTECH LAG 90 – granulētā, aglomerētā aktīvā ogle. Pateicoties savām sorbcijas īpašībām ir īpaši ieteicama šķidrumu atkrāsošanai. Produktam ir Valsts higiēnas institūta (PZH) sertifikāts.

SORBOTECH LAG 90 AW - skābē mazgāta granulētā, aglomerētā aktīvā ogle. Pateicoties savām sorbcijas īpašībām ir īpaši ieteicama šķidrumu atkrāsošanai. Produktam ir Valsts higiēnas institūta (PZH) sertifikāts.

SORBOTECH FGB 30 – granulētā aktīvā ogle, kas tiek izmantota dūmgāžu attīrīšanai, kas rodas sadzīves atkritumu sadedzināšanas vai notekūdeņu termiskās apstrādes rezultātā. Iekšējā struktūra nodrošina efektīvu dioksīnu, furānu un smago metālu atdalīšanu.

PRESĒTĀS OGLES

Presētā aktīvā ogle

Presētā aktīvā ogle

SORBOTECH GE 604 - presētā antracīta ogle ar rullīšu diametru 4mm. Pateicoties ļoti augstām sorbcijas īpašībām tiek izmantotas gaisa un tehnoloģisko gāzu attīrīšanai, tostarp gaistošo organisko savienojumu emisijas samazināšanai dezodorācijas procesos. Produktam ir Valsts higiēnas institūta (PZH) sertifikāts.

SORBOTECH GE 603 - presētā antracīta ogle ar rullīšu diametru 3 mm. Pateicoties ļoti augstām sorbcijas īpašībām tiek izmantotas gaisa un tehnoloģisko gāzu attīrīšanai, tostarp gaistošo organisko savienojumu samazināšanai dezodorācijas procesos. Produktam ir Valsts higiēnas institūta (PZH) sertifikāts.

SORBOTECH GE 504 – presētā antracīta ogle ar rullīšu diametru 4 mm. Pateicoties standarta sorbcijas īpašībām tiek izmantota lielākajā daļā gāzu attīšanas iekārtu. Tiek plaši izmantota, starp citu, stirēna emisijas ierobežošanai vai gaisa attīrīšanai krāsošanas un lakošanas kamerās.

SORBOTECH GE 503 – presētā antracīta ogle ar rullīšu diametru 3 mm. Pateicoties standarta sorbcijas īpašībām tiek izmantota lielākajā daļā gāzu attīšanas iekārtu. Tiek plaši izmantota, starp citu, stirēna emisijas ierobežošanai vai gaisa attīrīšanai krāsošanas un lakošanas kamerās.

PULVERVEIDA OGLES

SORBOTECH LPW 90 – pulverveida aktīvā ogle no kokogles. Pateicoties makroporainai struktūrai ir ideāli piemērota dzeramā un tehnoloģiskā ūdens attīrīšanai likvidējot vielas, kas izraisa nevēlamu garšu, smaku vai krāsu. Produktam ir Valsts higiēnas institūta (PZH) sertifikāts.

SORBOTECH LPW 125 CA – ķīmiski aktivizēta pulverveida aktīvā ogle no kokogles. Pateicoties makroporainai struktūrai ir ideāli piemērota dzeramā un tehnoloģiskā ūdens attīrīšanai likvidējot vielas, kas izraisa nevēlamu garšu, smaku vai krāsu. Produktam ir Valsts higiēnas institūta (PZH) sertifikāts.

SORBOTECH FP 50 – pulverveida aktīvā ogle, kas tiek izmantota dūmgāžu attīrīšanai, kas rodas sadzīves atkritumu sadedzināšanas vai notekūdeņu termiskās apstrādes rezultātā. Iekšējā struktūra nodrošina efektīvu dioksīnu, furānu un smago metālu atdalīšanu.

SORBOTECH FPB 30 – pulverveida aktīvā ogle, kas tiek izmantota dūmgāžu attīrīšanai, kas rodas sadzīves atkritumu sadedzināšanas vai notekūdeņu termiskās apstrādes rezultātā. Speciāli attīstīta iekšējā struktūra nodrošina efektīvu dioksīnu, furānu un smago metālu emisijas samazinājumu.

IMPREGNĒTĀS OGLES

SORBOTECH GERS-1 – presētā un impregnētā aktīvā ogle. H2S, SO2 un skābo gāzveida savienojumu likvidēšanai nepieciešams produkts. Tiek plaši izmantots biogāzes attīrīšanas un gaisa dezodorācijas procesos, piemēram, notekūdeņu attīrīšanas iekārtās.

SORBOTECH GERS-2 – presētā un impregnētā aktīvā ogle ar augstu adsorbcijas veiktspēju. Tiek izmantota H2S, SO2 un skābo gāzveida savienojumu likvidēšanai. Tiek izmantota biogāzes attīrīšanai un dezodorācijai rūpnieciskajās iekārtās.

SORBOTECH GERS-3 – speciāli impregnētā aktīvā ogle ar ļoti augstu H2S, SO2 un skābo gāzveida savienojumu adsorbcijas veiktspēju. Galvenokārt tiek izmantota biogāzes attīrīšanai no sēra, kad iekārtai jābūt tādai, lai nodrošinātu maksimāli ilgu darbības laiku starp maiņām.

SORBOTECH GERA-1 – impregnētā presētā aktīvā ogle, kas ir paredzēta gāzu attīrīšanai no amonija un gaistošajiem amīniem. Galvenokārt tiek izmantota gaisa dozodorācijas procesos notekūdeņu attīrīšanas iekārtās.

Sorbotech GERM-1 - impregnētā presētā aktīvā ogle, kas ir paredzēta gāzu attīrīšanai no dzīvsudraba tvaikiem. Tiek plaši izmantota dabasgāzes attīrīšanai.


Minētās ogles ir tikai pamata produkti ACES SA piedāvājumā. Atbildot uz klientu vajadzībām, bez standarta produktiem mēs piedāvājam aktīvo ogļu piegādi atbilstoši Jūsu prasībām. Aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem.

Lasīt arī::

Aktīvā ogle

Aktīvās ogles veidi un pielietojumi

Adsorbcija uz aktīvās ogles

Adsorbcijas efektivitāte

Aktīvās ogles izgatavošana

Kontakti

ACES SA

ul. Łużycka 10
81-537 Gdynia
Poland

tel. +48 58 622 63 50
tel / fax. +48 58 623 30 17

aces@aces.pl  

Copyright 2020 Aces SA