Sorbofil® GB


ir augstas veiktspējas ogļu filtri, kas paredzēti gāzu attīrīšanai, kuru uzbūve nodrošina attīrītā līdzekļa maksimālo kontakta laiku ar ogļu slāni. Pateicoties filtru uzbūvei un ogļu slāņa izvietojumam, Sorbofil® GB filtri ļauj attīrīt gāzes ar lielu plūsmas ātrumu ar salīdzinoši zemiem spiediena kritumiem. Sorbofil® GB filtriem ir raksturīgs plašs gāzes plūsmas diapazons, atkarībā no varianta – no 1000 līdz 40 000 m3/h

Sorbofil® GPE


ir augstas veiktspējas ogļu filtri, kas paredzēti gāzu attīrīšanai, kuru uzbūve nodrošina attīrītā līdzekļa maksimālo kontakta laiku ar ogļu slāni. HDPE materiāla izmantošana ļauj izmantot Sorbofil® GPE filtrus pielietojumos ar paaugstinātu korozijas risku. Sorbofil® GPE filtriem ir raksturīgs plašs gāzes plūsmas diapazons, atkarībā no varianta – no 350 līdz 5500 m3/h.

Sorbofil® GS


ir augstas veiktspējas ogļu filtri, kas paredzēti gāzu attīrīšanai, kuru uzbūve nodrošina attīrītā līdzekļa maksimālo kontakta laiku ar ogļu slāni. Pateicoties aktīvo ogļu augstai sorbcijas spējai, Sorbofil® GS 1 filtrus var izmantot organisko un dažu neorganisko piemaisījumu likvidēšanai no gaisa un gāzēm. Sorbofil® GS filtriem ir raksturīgs plašs gāzes plūsmas diapazons, atkarībā no varianta – no 200 līdz 3 000 m3/h.