Kādas aktīvās ogles ir ieteicamas baseina ūdens attīrīšanai?

Baseina ūdens attīrīšanai mēs iesakām Sorbotech® LGCO sērijas kokosriekstu granulētās aktīvās ogles. Sorbotech® LG bitumena ogles var būt lētāka un tikpat bieži izmantota alternatīva.

Kādas aktīvās ogles ir ieteicamas krāna ūdens attīrīšanai?

Krāna ūdens attīrīšanai visbiežāk izmanto Sorbotech® LG bitumena ogles standarta granulācījā 8x30 daļiņu izmērs (0,6–2,36 mm), dažreiz tiek izmantotas arī Sorbotech® LGCO kokosriekstu ogles. Citu ūdens attīrīšanas tehnoloģiju gadījumā – izmantojot pulverveida ogles, Sorbotech® LPW pulverveida kokogles.

Kādas aktīvās ogles ir ieteicamas ūdens attīrīšanai pārtikas rūpniecībā?

Ūdens attīrīšanai pārtikas rūpniecībā mēs iesakām izmantot tīras un ar zemu pelnu saturu kokosriekstu ogles Sorbotech® LGCO. Šajā nozarē tiek izmantotas arī Sorbotech® LG bitumena ogles un LPW pulverveida ogles.

Kādas aktīvās ogles ir ieteicamas sadedzināšanas iekārtām?

Dūmgāzu attīrīšanas procesam mēs iesakām Sorbotech® FP sērijas pulverveida ogles dioksīnu un furānu (PCDD/F), kā arī smago metālu likvidēšanai. Tehnoloģiju, kuru pamatā ir granulētās ogles, gadījumā izmanto Sorbotech® FGB un FGBS aktīvās ogles.

Kādas aktīvās ogles ir ieteicamas biogāzes iekārtām?

Šķidruma attīrīšanai no sērūdeņraža ir ieteicamas impregnētās presētās aktīvās ogles no Sorbotech® GERS sērijas, savukārt siloksānu likvidēšanai parasti tiek izmantotas neimpregnētās presētās ogles no Sorbotech® GE sērijas. Ogļu biogāzes attīrīšanai gadījumā mēs iesakām katru reizi sazināties ar mums, lai izvēlētos jums vispiemērotāko produktu.

Kādas aktīvās ogles ir ieteicamas gāzu attīrīšanai no GOS (krāsu veikali, lakošanas darbnīcas, rūpniecība, kas izmanto organiskas vielas, piemēram, šķīdinātājus)?

GOS attīrīšanai mēs iesakām presētās ogles no Sorbotech® GE sērijas un granulētās ogles no Sorbotech® GG sērijas.

Kādas aktīvās ogles ir ieteicamas ventilācijas sistēmām un ekstrūderos gastronomijā?

Šeit var būt pielietotas granulētās ogles uz kokosriekstu bāzes no Sorbotech® GGCO sērijas, kā arī presētās ogles no Sorbotech® GE sērijas un granulētās no Sorbotech® GG sērijas.

Kā rīkoties ar izlietotu aktīvo ogli?

Izlietota aktīvā ogle ir atkritumi, kas jāpakļauj utilizācijas vai reģenerācijas procesam. Savākšanu, pārvadāšanu, kā arī utilizāciju vai reģenerāciju drīkst veikt tikai organizācijas, kam ir šim nolūkam nepieciešamās atļaujas.

Vai aktīvā ogle ir bīstami atkritumi?

To, vai aktīvā ogle ir bīstami atkritumi, nosaka tās kods, savukārt tas ir atkarīgs tieši no ogļu pielietojuma.

Kādas aktīvās ogles jāizmanto, lai samazinātu notekūdeņu smakas?

Notekūdeņu attīrīšanā (notekūdeņu attīrīšanas iekārtās, sūkņu stacijās utt.) izmantoto ķīmisko savienojumu grupa, kas ir atbildīga par gaisa piesārņojumu ar smaku, ir sēra savienojumi (sērūdeņradis, merkaptāni). Šajā gadījumā efektīva metode ir īpašas impregnētas aktīvās ogles izmantošana no Sorbotech®GERS saimes. Adsorbcija uz oglekļa slāņa balstās uz ķīmiskās sorbcijas principu.


Kontakti

ACES Sp. z o.o.

ul. Łużycka 10
81-537 Gdynia
Poland

tel. +48 58 622 63 50
tel / fax. +48 58 623 30 17

aces@aces.pl