Aces SA
pēdējā brīdī:
 • Laipni aicinām iepazīties ar informāciju par biogāzes attīrīšanu.
 • Aicinām iepazīties ar mūsu HDPE filtru piedāvājumu
 • Filtri Ferrotex – jau ACES SA piedāvājumā
 • Ogles SORBOTECH – pārbaudiet mūsu plašo produkt

aprēķināt spiediena kritumu

gaisa plūsma
 m3/h
ogles slāņa izmēri
garums:
 m
platums:
 m
biezums:
 m
vai
rādiuss:
 m
augstums:
 m
ogles tips un izmērs
rezultāts:
 kPa/m

Filtri Ferrotex

Filtrācijas slāņi, kā piemēram žāvētās filtrācijas smiltis, hidroantracīts vai katalītiskās masas tiek izmantotas katrā ūdens attīrīšanas stacijā. Filtrācijas slāņi tiek izmantoti arī filtru uzpildei un, starp citu, attīrīšanai no dzelzs vai mangāna savienojumiem. FERROTEX filtru līnija ir daļa no ACES SA piedāvājuma, kas domāts klientiem, kuri meklē visaptverošus dzeramā ūdens attīrīšanas risinājumus.

FERROTEX filtri ir katrai ūdens attīrīšanas iekārtai nepieciešams aprīkojums. Tie ir paredzēti dzelzs, mangāna, amonija savienojumu vai ūdens duļķainības novēršanai. Filtru uzpildei tiek izmantoti antracīti un filtrācijas smiltis.

Filtru tehniskais raksturojums:

 • Izgatavošanas materiāls: filtra elementi (izliekti gali, cilindriska daļa, režģis, lūkas, uzgaļi, u.tml.) izgatavoti no sertificēta oglekļa tērauda. Spiediena filtrs var būt izgatavotas no austenīta tērauda (klase AISI 304, 316L)

   
 • Darba spiediens Pmax = 6 bar, pieļaujamā temperatūra T = 20ºC

   
 • Aizsardzība pret koroziju: iekšpusē - ar Valsts higiēnas institūta (PZH) sertificētiem poliestera sveķiem vai epoksīdsveķiem, kas ir piemēroti saskarei ar dzeramo ūdeni pirms iepriekšējās virsmas sagatavošanas saskaņā ar tīrības klasi Sa2,5, ārpusē - saskaņā ar DIN EN ISO12944 un korozijas kategoriju C3 M. Ir iespējama C3 - C5 klases aizsardzība pret koroziju. Mēs piedāvājam divpusējo karsto cinkošanu un vidējos ebonīta oderējumus.

   
 • Filtra aprīkojums: lūkas - augšējā, apakšējā, sānu; atloku savienojumi; režģis ar filtrācijas sprauslām vai sānu filtrācijas sistēma.

   
 • Pēc klienta pieprasījuma ražotājs var modificēt filtra konstrukciju, proti, savienojumu un lūku izvietojumu/diametrus, filtra cilindriskās daļas augstumu, izmantot dažādus dibena tipus.

Katrs Ferrotex filtrs ir pieejams divos turpmāk attēlotos variantos.

Filtrs Ferrotex - 1. shēma

Filtrs Ferrotex - 1. shēma

Filtrs Ferrotex - 2. shēma

Filtrs Ferrotex - 2. shēma

Savienojumu apraksts

M – automātiskais atgaisotājs, T – manuālais atgaisotājs, L – aizbēršanas lūka, E – ūdens ieplūdes un izplūdes savienojumi, K – revīzijas lūka
 

Zemāk redzamajā tabulā ir norādīti galvenie filtru izmēri (noklikšķiniet, lai palielinātu).

Ferrotex filtri - izmēri

Ferrotex filtri - izmēri

Kontakti

ACES SA

ul. Łużycka 10
81-537 Gdynia
Poland

tel. +48 58 622 63 50
tel / fax. +48 58 623 30 17

aces@aces.pl  

Copyright 2020 Aces SA