Jau daudzus gadus mēs piegādājam augstākās kvalitātes materiālus ūdens attīrīšanai un speciāliem pielietojumiem. Mēs piedāvājam filtrācijas slāņus saskaņā ar Eiropas un Polijas standartiem ar attiecīgiem sertifikātiem, ļaujot tos izmantot ūdens sistēmās, kas paredzētas cilvēku patēriņam.

 

Mehāniska attīrīšana

GARNET JEB GRANĀTS

augstas kvalitātes minerāls no silikātu klases granātu grupas, ko izmanto piemaisījumu mehāniskai likvidēšanai no šķidrumiem. Sakarā ar augstu cietību (apm. 7,5 pēc Mosa skalas) un izturību pret berzi, tas ir ideāls līdzeklis šķidrumu filtrēšanai multivides sistēmās daudzās nozarēs.

 

Attīrīšana no dzelzs, mangāna

KATALĪTISKĀ MASA G1

Slānis ūdens attīrīšanai no mangāna savienojumiem katalītiskās reakcijas gaitā.

HYDROLIT-MN

Filtrācijas materiāls mangāna likvidēšanai. Apaļiem graudiem ar raupju virsmu ir viegli sārmaina iekšējā daļa, kas ir pārklāta ar hidratēta mangāna oksīda katalītisko slāni.

MAGNO-FILT

Filtrācijas materiāls, kura graudiem ir raupja virsma un asas malas, nodrošina ļoti efektīvu filtrēšanu, savukārt viegli sārmaina vide veicina dzelzs un mangāna atdalīšanas procesus.

 

Speciālie pielietojumi

HYDRO-CHLOREX

Ķīmiski aktīvs materiāls ūdenī izšķīdušā hlora atdalīšanai.

HYDROLIT-MG

Sfēriskais filtrācijas materiāls, kas sastāv no magnija savienojumiem un tiek izmantots, piem., skābo notekūdeņu, tehnoloģisko ūdeņu, skābo kondensātu neitralizācijai.

 

Skābju likvidēšana un neitralizēšana

AKDOLIT-GRAN

Sfēriskais, sārmains dolomīta izcelsmes filtrācijas materiāls. Nodilumizturīgi sfēriskās formas graudi.

HYDROLIT-CA

Ļoti aktīvs filtrācijas materiāls. Graudiem ir apaļa forma un poraina struktūra.

MAGNO-DOL

Sārmains dolomīta izcelsmes filtrācijas materiāls ar neregulāras formas graudiem.

HYDRO-CALCIT

Ļoti reaģētspējīgs karbonāta filtrācijas materiāls ar sfēriskas formas graudiem, paredzēts ūdens neitralizācijai.

HYDRO-KARBONAT

Mikrokristāliskais karbonāta izcelsmes filtrācijas materiāls. Neregulāras formas graudi ar neporainu struktūru.


 

Mēs piedāvājam arī ķīmiski aktīvus materiālus, kas cita starpā palīdz neitralizēt notekūdeņus, kondensātus vai tehnoloģiskos ūdeņus un filtrēt nogulšņu daļiņas līdz 5 mikronu lielumam. Šeit jūs atradīsiet gan skābju likvidēšanas, gan hlora attīrīšanas no šķidruma materiālus. Mēs aicinām pārbaudīt mūsu piedāvājumu. Gadījumā, ja rodas problēmas ar izvēli, lūdzu, sazinieties ar mums – mēs palīdzēsim izvēlēties atbilstošu materiālu un atbildēsim uz visiem jautājumiem.